Oční optika Brno a Velká Bíteš

Oční optik Brno

slidee3

diop
cocky
slunce

OPTIKA BRNO LESNÁ
lesnauvod

Halasovo nám.5
638 00 BRNO
tel.: 605 273 203

OPTIKA BRNO PALACKÉHO
palackehouvod

Palackého tř. 62
612 00 BRNO
tel.: 731 658 955

Dioptrické brýle

Bez-názvu-3Potřebujete nové brýle a patříte mezi zákazníky, kterým není lhostejná kvalita zboží ale také rozumná cena? Ideálním řešením je kvalitní zboží za rozumnou cenu! V optikách Visuel Brno nebudete muset dělat kompromisy, z široké palety kvalitních brýlových obrub si vybere skutečně každý.

Dioptrické brýle jsou nejen zdravotní, ale také módní doplněk, kterého si okolí při pohledu na vás všimne téměř okamžitě. Proto je důležité věnovat výběru obrub i brýlových čoček náležitou pozornost a čas. V optikách Visuel vám s výběrem pomůže kvalitně vyškolený personál s profesionálním, příjemným a především individuálním přístupem.

V nabídce firmy naleznete obruby předních světových značek a to jak kovové (titanflex, ocel, karbon) tak plastové (směsi acetátů). Z brýlových čoček máme na výběr čočky minerální, plastové a velmi odolné čočky z trivexu a polykarbonátu. K dispozici máte v našich optikách také velkou řadu zušlechťovacích a barevných úprav jako je antireflex, protizamlžovací vrstva optifog, zabarvování Transitions a podobně.Za dvacet let působení oční optiky Visuel Brno na trhu jsme se stali specialisty na multifokální brýle o čemž hovoří velké množství spokojených zákazníků, kteří se k nám s důvěrou už mnoho let vracejí.

Pokud jste se rozhodli pro nákup brýlí, nedělejte žádné kompromisy, vyberte si krásné brýle s kvalitními čočkami za velmi výhodnou cenu v optikách Visuel.

12         14         8

 Bez-názvu-2

karty
Rudolf Svoboda, Palackého tř. 62, 612 00 Brno, IČO : 67053408, Firma zapsána v Ž.R.


copyright 2014 SPWEB spol. s r.o.
NAHORU