Oční optika Brno a Velká Bíteš

Oční optik Brno

slidee3

diop
cocky
slunce

OPTIKA BRNO LESNÁ
lesnauvod

Halasovo nám.5
638 00 BRNO
tel.: 605 273 203

OPTIKA BRNO PALACKÉHO
palackehouvod

Palackého tř. 62
612 00 BRNO
tel.: 731 658 955

Kontaktní čočky

Neumíte si představit sportovat s brýlemi? Chcete plavat, tančit, jezdit na kole nebo boxovat a přitom stále dobře vidět? Nebo máte prostě jen pocit, že k dané příležitosti se vám vaše brýle jako módní doplněk nehodí? Pak jsou právě pro vás ideálním řešením kontaktní čočky.

Oční optika Visuel Brno svou nabídkou kontaktních čoček dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta, navíc jako náš zákazník nebudete muset dělat kompromisy mezi kvalitou zboží a výhodnou cenou. V portfoliu firmy naleznete kontaktní čočky v předním zastoupení od firem Johnson & Johnson, Alcon, Bausch  & Lomb či Cooper Vision. Můžeme vám nabídnout čočky měkké i tvrdé, sférické, jednodenní, dvoutýdenní, měsíční, i čočky barevné.

I přesto, že kontaktní čočky patří mezi moderní a zcela bezpečnou zdravotní pomůcku, vyžaduje jejich aplikace vysoce individuální péči o klienta, kterou vám v optice Visuel zajistí kvalitně vyškolený a příjemný personál. První aplikace čoček stojí 500 Kč a zahrnuje vyměření, zácvik, pár zkušebních kontaktních čoček a roztok pro jejich správné uskladnění.

Kontaktní čočky slouží k nasazení přímo na oční rohovku. Jejich použitím lze korigovat optické vady zraku a to především krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopii. Mohou mít také funkci ochranou, případně kosmetickou.

V dnešní době jsou kontaktní čočky pro miliony uživatelů neodmyslitelnou součástí jejich života. Užijte si i Vy s kontaktními čočkami svobodu, kterou vám dávají a navštivte optiku Visuel Brno.

Kontaktní čočky ALCON :        
AOAND 6ct Ctn Breathable FcLft1 DACP Family 30  pro web DACP newbox faceleft  Dailies Total2

karty
Rudolf Svoboda, Palackého tř. 62, 612 00 Brno, IČO : 67053408, Firma zapsána v Ž.R.


copyright 2014 SPWEB spol. s r.o.
NAHORU