Oční optika Brno a Velká Bíteš

Oční optik Brno

slidee3

diop
cocky
slunce

OPTIKA BRNO LESNÁ
lesnauvod

Halasovo nám.5
638 00 BRNO
tel.: 605 273 203

OPTIKA BRNO PALACKÉHO
palackehouvod

Palackého tř. 62
612 00 BRNO
tel.: 731 658 955

Sluneční brýle

Pro nové sluneční brýle do oční optiky? Někdo by si mohl říct proč, vždyť v dnešní době mohu pořídit sluneční brýle na pouti, v supermarketu nebo třeba v zelenině. Tak proč navštívit specializovaný obchod?

Důvodů najdeme hned několik. V přední řadě je třeba říci, že úloha slunečních brýlí nemá být pouze dekorační. „Sluňáky“ by měly především chránit naše oči před ultrafialovým zářením, které, mimo jiné, přispívá k rozvoji šedého zákalu a degenerativním a nevratným onemocněním sítnice. A pouze kvalitní sluneční brýle od renomovaných firem, které nekoupíte jinde než v očních optikách, vám zajistí stoprocentní ochranu vašeho zraku.

V optikách Visuel jsme si jisti, že nikdo dobrovolně nevystaví vlastní oči nebezpečí, před kterým existuje účinná a jednoduchá ochrana v podobě kvalitních slunečních brýlí. Proto našim zákazníkům nabízíme širokou škálu brýlí, které nejen dobře vypadají a jsou za velmi příznivé ceny, ale především ochrání vaše oči tak, jak si zasloužíte, tedy dokonale. V optikách Visuel najdete kvalitní sluneční brýle od firem zvučných jmen, jako jsou:

po    ad  ba   br   pol   hi   čirel
Další úlohou slunečních brýlí je polarizace světla, kterou ocení především řidiči, rybáři a milovníci zimních a vodních sportů. Polarizační filtr slouží k potlačení nepříjemného oslnění, které způsobují paprsky slunce při odrazu od vodní hladiny, skla či jiných lesklých ploch. A jsme opět v optice Visuel u kvalitních brýlí, které nám tuto ochranu před oslněním zajistí.

polar1

polar2   polar3

Kromě výše zmíněného jsou sluneční brýle také krásným módním doplňkem, ochranou proti větru a prachu a mohou také snižovat bolest hlavy a únavu očí.

V neposlední řadě je také dobré si uvědomit, že sluneční brýle nejsou pouze sezónní záležitost. I v zasněžené krajině se sluneční paprsky odrážejí více, než v přirozeném prostředí. Proto se mohou elegantní a především kvalitní sluneční brýle také dobře vyjímat pod vašim Vánočním stromečkem.

Každý zákazník má možnost volby, jaké zboží a v jakém obchodě si koupí. Někteří si skutečně koupí sluneční brýle u stánku se zmrzlinou. Ale ti chytřejší, kteří chtějí kvalitní zboží za skvělé ceny, které navíc spolehlivě ochrání váš zrak, navštíví optiky Visuel a zaručeně odejdou spokojeni.

2     12     18
             
3     5     8

karty
Rudolf Svoboda, Palackého tř. 62, 612 00 Brno, IČO : 67053408, Firma zapsána v Ž.R.


copyright 2014 SPWEB spol. s r.o.
NAHORU