Potřebujete nové brýle a patříte mezi zákazníky, kterým není lhostejná kvalita a cena? Ideálním řešením pro Vás je kvalitní zboží za rozumnou cenu! V optikách Visuel Brno neděláme kompromisy, z široké palety značkových brýlových obrub si vybere skutečně každý. Myslíme i na naše nejmenší pacienty, kterým nabízíme množství kvalitních dětských brýlí.
Dioptrické brýle jsou nejen zdravotní, ale také módní doplněk. Okolí si jej při pohledu na Vás všimne téměř okamžitě. Proto věnujte výběru obrub i brýlových čoček náležitou pozornost a čas. V optikách Visuel vám se vším pomůže vyškolený personál s profesionálním, příjemným a především individuálním přístupem.
V nabídce firmy naleznete obruby předních světových značek, a to jak kovové (titanflex, ocel, karbon), tak plastové (směsi acetátů). Z brýlových čoček si vyberete čočky minerální, plastové či velmi odolné čočky z trivexu a polykarbonátu. V našich optikách máte k dispozici také širokou řadu zušlechťovacích a barevných úprav, jako jsou UV-filtr, antireflex, protizamlžovací vrstva Optifog, samozabarvování Transitions VII, brýlové čočky pro řidiče, k počítači a podobně. Za dvactileté působení na trhu jsme se v oční optice Visuel Brno stali specialisty na multifokální brýle. Dokazuje to velké množství spokojených zákazníků, kteří se k nám s důvěrou už řadu let vracejí.
Pokud jste se rozhodli pro nákup brýlí, nedělejte žádné kompromisy. Právě v optikách Visuel si vyberte krásné brýle s kvalitními čočkami a za velmi výhodnou cenu.

 

dioptricke bryle brno


logos
Halasovo nám.5
638 00 Brno
+420 605 273 203
optik@optikvisuel.cz
Palackého tř. 62
612 00 Brno
+420 731 658 955
optik@optikvisuel.cz

Prijimame platebni karty