Vadí vám při sportu, práci či jiných aktivitách dioptrické brýle? Chcete plavat, tančit, jezdit na kole nebo boxovat, a přitom stále dobře vidět? Nebo máte prostě jen pocit, že k dané příležitosti vám brýle překáží nebo se jako módní doplněk nehodí? Pak jsou právě pro vás ideálním řešením kontaktní čočky.
Oční optika Visuel Brno svou nabídkou kontaktních čoček uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Navíc jako náš zákazník nemusíte dělat kompromisy mezi kvalitou zboží a výhodnou cenou. V portfoliu firmy naleznete kontaktní čočky v předním zastoupení od firem Johnson & Johnson, Alcon, Bausch & Lomb či Cooper Vision. Nabídneme vám čočky měkké i tvrdé, sférické, jednodenní, dvoutýdenní, měsíční, roční, ale třeba i čočky barevné.
Přestože kontaktní čočky patří mezi moderní a zcela bezpečnou zdravotní pomůcku, vyžaduje jejich aplikace vysoce individuální péči o klienta. V optice Visuel ji zajistí vyškolený a příjemný personál. První aplikace čoček stojí 500 Kč a zahrnuje vyměření, zácvik, pár zkušebních kontaktních čoček a roztok pro jejich správné uskladnění.
Kontaktní čočky slouží k nasazení přímo na oční rohovku. Jejich použitím lze korigovat optické vady zraku, především krátkozrakost, dalekozrakost či astigmatismus. Mohou mít také funkci ochrannou, případně kosmetickou.
V dnešní době jsou kontaktní čočky pro miliony uživatelů neodmyslitelnou součástí jejich života. Užijte si s nimi i Vy svobodu , kterou dávají, a navštivte optiku Visuel Brno. 

 

kontaktni cocky brno


logos
Halasovo nám.5
638 00 Brno
+420 605 273 203
optik@optikvisuel.cz
Palackého tř. 62
612 00 Brno
+420 731 658 955
optik@optikvisuel.cz

Prijimame platebni karty