Pro nové sluneční brýle do oční optiky? Mohli byste si říci proč, vždyť dnes si pořídíte sluneční brýle na pouti, v supermarketu nebo třeba i v zelenině. Tak proč máte navštívit specializovaný obchod?
Důvodů najdete hned několik. V první řadě ten, že úloha slunečních brýlí nemá být pouze dekorační. „Sluňáky“ mají především chránit vaše oči před ultrafialovým zářením. UV záření totiž mimo jiné přispívá k rozvoji šedého zákalu i degenerativním a nevratným onemocněním sítnice. A pouze kvalitní sluneční brýle od renomovaných firem, které nekoupíte jinde než v očních optikách, vám zajistí stoprocentní ochranu zraku.
V optikách Visuel věříme, že nikdo dobrovolně nevystaví vlastní oči nebezpečí, před nímž existuje účinná a jednoduchá ochrana v podobě kvalitních slunečních brýlí. Zákazníci u nás najdou širokou škálu výrobků, které nejen dobře vypadají, jsou za velmi příznivé ceny, ale především dokonale ochrání vaše oči. V optikách Visuel najdete kvalitní sluneční brýle od firem zvučných jmen, jako jsou:

 logabryle


Další úlohou slunečních brýlí je polarizace světla, kterou ocení především řidiči, rybáři nebo milovníci zimních a vodních sportů. Polarizační filtr potlačuje nepříjemné oslnění slunečními paprsky při odrazu od vodní hladiny, skla či jiných lesklých ploch. A jste opět v optice Visuel u kvalitních brýlí, které vám tuto ochranu před oslněním zajistí.

polarizace


Kromě výše zmíněných důvodů jsou sluneční brýle také krásným módním doplňkem proti větru či prachu a mohou také snižovat bolest hlavy i únavu očí.
Je dobré si uvědomit, že sluneční brýle nejsou pouze sezónní záležitostí. I v zasněžené krajině se totiž sluneční paprsky odrážejí více, než v přirozeném prostředí. Proto se mohou elegantní a především kvalitní sluneční brýle dobře vyjímat pod vaším vánočním stromečkem.
Každý zákazník má možnost volby, jaké zboží a v jakém obchodě si koupí. Někteří si skutečně koupí sluneční brýle u stánku se zmrzlinou. Ale vy chytřejší, kteří chcete spolehlivě ochránit zrak a hledáte kvalitní zboží za skvělé ceny, navštívíte optiky Visuel. Zaručeně odejdete spokojeni.

 

slunecni bryle brno

 

logos
Halasovo nám.5
638 00 Brno
+420 605 273 203
optik@optikvisuel.cz
Palackého tř. 62
612 00 Brno
+420 731 658 955
optik@optikvisuel.cz

Prijimame platebni karty